Etskae

Etskae kelmikad  ehted on käsitsi maalitud. Keraamilised on eelnevalt vormitud kvaliteetsest naturaalsest šamotivabast savist, põletatud kõrgkuumusel (1240 kraadi). Puidust ehted on laseriga lõigatud.  Lisandunud on ka trükitud ehteid, mis on eelnevalt joonistatud digitaalselt graafikalaual ning prinditud kvaliteettrükis vähestes eksemplarides.

Etskae autoriloomingu valmistajaks on tekstiilikunstnik Kristi Tuhkru-Tamm, kes teeb oma tööd hinge ja  armastusega. Iga ehe on algusest lõpuni valminud käsitööna ja on kordumatu.

Eriti meeldib Kristile joonistada värvilisi veidraid elukaid. Igasugused fantaasialoomad on temaga kaasas käinud juba varajasest kooliajast. Algul sodis ta neid vihikutesse, hiljem kudus gobeläänidesse, nüüd elavad nad savis ja puidul. Eriti armastatud on rõõmsad värvid, need annavad energiat ja tõstavad tuju.

Etskae leiad facebookist: www.facebook.com/Etskae.ee

ENGLISH:

The author of Etskae jewelry is textile artist Kristi Tuhkru-Tamm who works with heart and soul.

Different fantasy animals have accompanied her since early school years. She started out with doodling them in my exercise books, weaved them in her gobelins later, and now they carry on living in clay and wood.

She particularly likes creating strange colorful creatures. She loves cheerful colors. They can give you energy and improve your mood.  Each jewel is hand painted and unique.

Fun jewelries  bring a smile to your face. Brooches decorate your clothes, bags, hats and scarfs.

Eksole

Eksole logo

Eksole mitmenäolist tegevust veab Helen Sang, kelle hobiks on  erinevad tehnikad millede viljelemise eelduseks on  kõrge kuumus (600-1200 kraadi).

Suurest katsetamise rõõmust leiab Eksole tooteid  erinevatest valdkondadest  (portselanimaal, kuumtöödeldud klaasist ehted, metallsaviehted, klaasiga emailimine). Eksole looming on sündinud eheda käsitööna ja kantuna suurest kirest.

Hõbesavi on hiliseim ja seega küllap põnevaim avastus.

Eksole toob täna maale hõbesavi, pronkssavi ning nendest ehete valmistamiseks vajalikke töövahendeid.

Eksole leiad facebookist https://www.facebook.com/eksole.ee

Neele

neele
Neele on Etskae ja Eksole ühisprojekt, kus Kristi joonistab pildid ja Helen organiseerib toodeteks. Hetkel pakub Neele  ägedaid kotte ja  dekoratiivpatju.  Tahame pakkuda võimalikult naturaalseid tooteid ja seepärast oleme valinud 100% puuvillased kangad. Tooted on kvaliteetselt trükitud puuvillasele kangale, pesumasinas pestavad 40 kraadi juures.

Neele leiad Facebookist: www.facebook.com/neeledisain  Koduleht www.neeledesign.com  IG neele design

Scroll to Top